Сьогодні, 7 листопада, 17-річний хлопець зателефонував до поліції та повідомив, що збирається вчинити самогубство. Пояснив це постійними сварками з рідними.
Мати підлітка проживає у Москві. Хлопець за його словами, живе з бабусею. Він вважає себе нікому непотрібним.
Хлопця правоохоронці знайшли на Кайдацькому мості. Він збирався стрибати. Життя підлітку врятувало те, що він повідомив про свої наміри поліцію.
Правоохоронцям вдалося відмовити хлопця стрибати з мосту.
Зараз поліцейські з’ясовують усі обставини, через які неповнолітній збирався вкоротити собі віку.
Ганна Рудська







