9 лютого на вулиці Володимира Мономаха у Дніпрі виявили чоловіка без ознак життя.
Містянин лежав на тротуарі. Відомо,що він помер прямо на вулиці,повідомляє «Информатор».
Небайдужі перехожі викликали «швидку» та намагалися самостійно провести реанімаційні дії, але, на жаль, чоловік помер.
Медики попередньо встановили, що у чоловіка сталася тромбоемболія легеневої артерії, коли він йшов вулицею.


Точну причину смерті встановить судмедексперт.
Інна Кот









