У Дніпрі шанувальники стріт-арту зіпсували старенький вагон дитячої залізниці у парку Глоби.
Свою «роботу» вуличні митці зняли на відео та виклали у соцмережі.
Поліцейські вже розшукують кількох хлопців, які спотворили вагон.
Про неприємну подію повідомив на своїй фейсбук-сторінці дніпровський активіст, співзасновник dnipro.design Максим Гольдін.
-Чергова робота організмів з балончиками, що роблять наше місто «яскравішим» і «кращим». Немає ніякої різниці між ось цим і розмальовуванням будинків плямами, – обурений дизайнер міста.
Юлія Олександрова









