12 лютого у Дніпрі пограбували квартиру на Кодацькому узвозі.
Мешканці будинку повідомили в екстрені служби, що їх пограбували озброєні невідомі чоловіки, повідомляє “Днепр Оперативный”.
Поліцейським містяни розповіли, що до їхнього житла увірвалися троє чоловіків у балаклавах і, погрожуючи ножем, украли коштовності.
За словами постраждалої сім’ї, у них вкрали 600 гривень, мобільний телефон, сім карток та дорогоцінний ланцюжок.
Як розповіли сусіди постраждалих, крики вони почули, коли на місце прибули екстрені служби.
В усіх обставинах події розбираються співробітники поліції.
Іван Ткач









