З 14 лютого дніпровські школярі повертаються за парти.
Освітній процес для учнів 1-11 класів Дніпра буде організовано у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних заходів, повідомляє Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.
Винятки можливі з поважних обставин.
Зокрема:
-відвідування закладів освіти забороняється, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу;
-освітній процес в окремих класах або закладах освіти призупиняється у разі захворювання на грип та/або ГРВІ більше, ніж 20 % дітей в одному класі від їх чисельності.
Юлія Олександрова









