Повідомлення про замінування надійшло на електронну пошту СБУ, сьогодні, 14 лютого.
Нагадаємо, що це вже п’ятий тиждень, коли співробітники отримують загрози від зловмисників. Через низку хибних мінувань, раніше школярів Кривого Рогу відправили на дистанційне навчання.
Наразі правоохоронці перевіряють будівлі шкіл.
Згідно з наказом департаменту освіти, тепер директори шкіл у Кривому Розі самі вирішують, чи зупиняти навчальний процес у зв’язку з повідомленням про мінування чи ні.
Ганна Рудська









