«Міс Україна Всесвіт» Ганна Неплях вдруге за тиждень потрапила у ДТП. Хоча цього разу дніпровська красуня перебувала в автомобілі, як пасажир.
Ганна їхала в таксі мостом в Києві, коли в машину врізалася вантажівка, повідомляє «Днепр Оперативный».
На щастя, аварія виявилася несерйозною.
До речі, це друга ДТП у дівчини за тиждень. Кілька днів тому Ганна, перебуваючи за кермом свого Мерседесу, зачепила автомобіль. Тепер він у ремонті та Ганна пересувається тимчасово на таксі.
Дніпрянка і до цієї ситуації поставилася з гумором. Ганна жартує, що хтось насилає на неї негатив, адже інакше подібну невдачу вона пояснити не може.
Інна Кот









