У ніч проти 15 лютого в центрі Дніпра підлітки розбили зупинку громадського транспорту.
Близько 02:50 невідомі молодики розбили зупинку на проспекті Дмитра Яворницького в районі площі Героїв Майдану. Свідком інциденту став охоронець Апеляційного суду, який викликав на місце поліцію та впіймав одного з вандалів, повідомляє «Днепр Оперативный».
Затриманий хлопець виявився 18-річним місцевим мешканцем, свою провину молодик повністю визнав.
У департаменті транспорту міськради розповіли, що на вандалів написали заяву до поліції.
Суму відновлювальних робіт планують стягнути з винуватців.
Яна Чуб









