У Дніпрі відкрили нову міні-скульптуру з котиком, яку присвятили видатному мешканцю нашого міста.
15 лютого у центрі міста з’явилася нова, дванадцята, міні-скульптурка із серії «Відчуй Дніпро».
Встановили її на фасаді НВК №33 – колишньої Маріїнської гімназії, на вулиці Троїцькій, 1.
Присвячено скульптуру відомому жителю Дніпра – художнику та скульптору Вадиму Сідуру, повідомляє «Информатор».
Він народився в Катеринославі у 1924 році та навчався саме у школі № 33, у цьому ж закладі знаходиться і музей його творчості.
Скульптуру під назвою “Муза Вадима Сідура” створив скульптор Гарнік Хачатрян.
Автор проєкту «Відчуй Дніпро» Карен Агаджанян розповів: якщо торкнутися цього арт-об’єкту, то можна знайти «музу свого життя».
Тепер мініатюрних скульптурок в місті дванадцять. Триває робота над створенням ще чотирьох міні-скульптур.
Інна Кот









