На шахті «Ювілейна» стався нещасний випадок з 37-річним працівником. Він впав в гірничу виробку і травмувався але залишився живий.
Це сталося на горизонті 1420 м. Прохідник оступився і впав. Чоловік отримав струс головного мозку, забій шийного відділу хребта та забій грудної клітини.
Постраждалого забрали у лікарню. Від госпіталізації шахтар відмовився. Він проходитиме лікування амбулаторно.
Наразі на підприємстві створена комісія, яка розслідує інцидент.
Ганна Рудська









