Кошти, які нараховуються дніпрянам за вакцинацію за програмою «єПідтримка», тепер можна використовувати на оплату комунальних послуг, а саме – газу.
Скористатись послугою можна декількома засобами: онлайн та офлайн.
Сплатити таким чином комунальні послуги зможуть громадяни віком від 60 років, які отримали дві дози щеплення COVID-19, повідомляє 056.
Оплатити офлайн можна через платіжні термінали самообслуговування в будь-якому місці, а онлайн оплата відбувається за такими платіжними системами: Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay, або ж в особистому кабінеті на my.gas.ua
Алгоритм оплати офлайн такий:
• У терміналі самообслуговування в меню серед послуг виберіть “Комунальні платежі”
• Виберіть потрібну послугу – сплатити за газ
• Виберіть підприємство, на яке здійснюється платіж
• Заповніть усі реквізити
• Виберіть спосіб оплати (картку)
• Введіть суму поповнення та підтвердіть переказ.
Інна Кот









