У Дніпрі, на Алеї Героїв, відбувся мітинг пам’яті та покладання квітів до стели воїнам, які загинули під час відведення військ з-під Дебальцевого.
Виповнилося сім років з тих трагічних подій.
Панахиду у Дніпрі відслужили священики кількох конфесій, були присутні представники влади, військовослужбовці та небайдужі містяни. До стели пам’яті масово несли квіти, повідомляє Вiдкритий.
-18 лютого – день пам’яті загиблих героїв, які захищали Дебальцеве. Це день усвідомлення того, що ми продовжуємо боротьбу, оскільки РФ не припиняє свого вторгнення та дій через інформаційний простір, — зазначив начальник відділу морально-психологічного забезпечення Оперативного командування «Схід», підполковник Сергій Самчук.


Вічна пам’ять Героям!









