17 лютого у Дніпрі побили двох чоловіків, одному з них вистрілили у спину.
Інцидент стався на території заводу ДЕВЗ, чоловіки стверджують, що на них напала охорона підприємства.
Постраждалі самостійно дісталися лікарні, де їм надали медичну допомогу, туди прибула і поліція, повідомляє “Днепр Оперативный”.
З’ясувалося, що на чоловіків справді напала охорона підприємства, оскільки містяни намагалися винести метал із заводу. А коли охорона спробувала зупинити порушників, ті кинулися тікати. Наразі в обставинах інциденту розбираються правоохоронці.
Інна Кот









