19 лютого, на перехресті вулиць Олеся Гончара та Чернишевського зіткнулися Ford та Skoda. Після зіткнення автомобіль Ford врізався у стовп, який впав прямо у вікно житлового будинку, розбивши скло.
Зіткнення сталося близько 22.30, повідомляє «Информатор».

За попередньою інформацією, автомобіль Skoda рухався вгору по Чернишевського, а Ford – по Олеся Гончара. На перехресті автомобілі зіткнулися. Ford продовжив рух і врізався у стовп.
Той повалився на будинок, що стоїть поруч, і розбив вікно офісу страхової компанії, що знаходиться на першому поверсі.



На щастя, обійшлося без потерпілих.
Юлія Світла








