21 лютого у центрі Дніпра люди помітили не зовсім стандартну картину – барбер стриг хлопця прямо на Європейській площі.
Окрім цього, процес продовжився у торговому центрі, включаючи ліфт та фудкорт, у трамваї і навіть на каруселі.
А потім хлопець раптом сів на велосипед і поїхав. Але барбер не зупинився, і навіть за таких умов продовжив працювати.
Згодом з’ясувалося, що цей сеанс стрижки – чергова витівка епатажного блогера Давида Ігнатова, який уже кілька років працює барбером. Хлопець вже знімав подібні відео, але в інших містах. У Дніпрі це він робить уперше.
Містяни з подивом та інтересом спостерігали за тим, що відбувається.
Юлія Олександрова









