22 лютого на проспекті Сергія Нігояна жінка потрапила під колеса маршрутки №90.
Пригода сталася близько 13:45, повідомляє «Информатор».
За словами пасажирів автобуса, жінка сіла у маршрутку, але потім зрозуміла, що не в ту, яка їй була потрібна.
Вона вийшла на зупинці, після чого згадала, що забула в салоні пакет із рибою та погналася за автобусом.

У районі світлофора їй вдалося наздогнати мікроавтобус, і жінка вибігла на дорогу. В результаті цього, коли автобус рушив, жінка опинилася під заднім колесом.
На місце прибула бригада швидкої допомоги. Попередньо відомо, що у постраждалої відкритий перелом ноги.
Інна Кот









