У Дніпрі, на житловому масиві Тополя, жінка похилого віку скоїла самогубство, вистрибнувши з балкона своєї квартири на 6-му поверсі.
Трагедія сталася 21 лютого близько 9-ї ранку в одній із багатоповерхівок на вулиці Панікахи, повідомляє “Днепр Оперативный”.
93-річна жінка вирішила звести рахунки із життям. Після падіння з висоти шостого поверху, вона отримала травми, несумісні із життям. Постраждала померла на місці.
Передсмертну записку жінка не залишила. Причини самогубства бабусі встановлюватимуть правоохоронці.
Інна Кот









