Цьогоріч на медицину виділять більше коштів. В рамках бюдету Програми медичних гарантій Дніпропетровська область отримає 15 мільярдів гривень. Це вдвічі більше, ніж у минулому році. Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов. Обіцяють покращити й якість надання медичних послуг. Разом з тим посилили і вимоги до лікарень.








