На Дніпропетровщині вводиться надзвичайний стан строком до 30-ти діб. Це попереджувальний захід для збереження стабільності в області і в країні.
Нагадаємо, РНБО ухвалила рішення про введення в Україні надзвичайного стану. Найближчим часом його має прийняти й Верховна Рада.
Але на житті звичайних мешканців області це не відобразиться, дискомфорту ми не відчуємо, зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
Мирним мешканцям обіцяють, що школи, дитячі садки, лікарні, магазини, банки, підприємства, установи, організації – все буде працювати в звичайному режимі.
Посилено працюватимуть військові та правоохоронці. Режим надзвичайного стану дозволить спецслужбам бути ефективнішими.
Юлія Олександрова









