На житловому масиві Парус невідомі розкидають отруєну ковбасу.
Про це повідомляє Телеграм-канал «Днепр оперативный».
Отруєну їжу догхантери залишають в районі школи №132, яка розташована в провулку Парусний. Усередині ковбаси знаходяться пігулки.
Собаки не чують небезпечних пігулок, тому з’їдають їх разом з ковбасою. То ж будьте обережні, та уважно дивиться за своїми улюбленцями під час прогулянки.
Ганна Рудська









