У Дніпровській ОДА відбулося термінове засідання оперативного штабу. Під час засідання представники департаменту транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради розповіли про роботу громадського транспорту.
Як зазначили директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев та начальник управління транспорту Дніпропетровської ОДА Михайло Варакута, всього у Дніпрі та області 716 одиниць громадського транспорту. Він працює у штатному режимі.
Про всі зміни у роботі громадського транспорту у мерії будуть повідомляти.
Ганна Рудська









