В Офісі президента підтвердили захоплення росіянами Чорнобильської АЕС. Про це повідомив заступник глави Офісу президента Михайло Подоляк.
– Після жорстокого бою наш контроль над чорнобильським майданчиком втрачено. Стан об’єктів колишньої ЧАЕС, конфайнменту та сховища ядерних відходів невідомий, – розповів він.
Подоляк зазначає, що після атаки росіян «неможливо говорити про те, що ЧАЕС у безпеці».
В Офісі президента вважають, що це одна з найсерйозніших загроз Європі сьогодні, оскільки російські війська можуть готувати провокації на ЧАЕС, або «скористаються пошкодженнями, які отримали об’єкти під час атаки, щоб звинуватити в цьому Україну, або самі пошкодять ці, безумовно, найнебезпечніші об’єкти».
Юлія Олександрова









