Використовуючи воєнний стан у державі, двоє чоловіків здійснили розбійний напад на АЗС.
Подія сталася 24 лютого на Дніпропетровщині.
Двоє чоловіків, одягнувши балаклави, маючи при собі монтировку та пістолет, здійснили напад на одну з місцевих АЗС. Погрожуючи працівникам, вони заволоділи грошовими коштами в сумі 240 тисяч гривень. Після чого зловмисники зникли з місця вчинення злочину, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.
Грабіжників затримано по гарячих слідах.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру.
Досудове слідство триває.
Юлія Олександрова









