Російських окупаційних військ в українській столиці Києві немає.
По це повідомив мер Віталій Кличко. За його словами, минула ніч була важкою.
-Ворог намагається прорватись. Зокрема, зі сторони Гостомеля та Житомира. Там агресори знешкоджені. У Києві діють диверсійні групи. Було кілька зіткнень, – розповів Віталій Кличко.
За словами міського голови, станом на 06:00 поранено 35 осіб, серед яких є двоє дітей.
Мер просить залишатися в укриттях: “Ворог атакуватиме з повітря”.
Юлія Олександрова









