25 лютого мешканці Дніпра побачили густий дим у районі вулиці Столярова.
Виявилося, що сталася пожежа на будівництві станції метро «Театральна», повідомляє «Информатор».
Тут загорівся вагончик. Усередині людей не було. Рятувальники ліквідували пожежу. Попередньо, ніхто не постраждав.


У причинах займання розберуться правоохоронці. Дніпрян закликають зберігати спокій та не панікувати.


Юлія Олександрова









