Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на українських дорогах.
Щоб повідомити інформацію про мітки, треба сфотографувати точки та вони потраплять до єдиної бази на Google Maps.
Надсилати інформацію треба сюди: @ukraine_avanger_bot.
Ганна Рудська









