У Києві на вулиці Лобановського, 6а російська ракета влучила у багатоповерхівку. Вона зруйнувала квартири приблизно на шести поверхах. Мешканців почали евакуювати.
За попередньою інформацією від ДСНС, жертв немає. Проводиться евакуація постраждалих. Мешканці багатоповерхівки побігли до найближчого бомбосховища.

Відомо, що у будинок влучили двічі – у верхні та нижні поверхи.
-На місце виїхали прокурори і слідчі. Це пряме порушення законів і звичаїв війни. Черговий доказ для Гааги! – прокоментувала генеральна прокурорка Ірина Венедіктова.
Власники житла опублікували у Мережі відео, як російський снаряд знищує їхню квартиру. На відео видно, як в мирне помешкання влучає російський снаряд та знищує майно людей.


Юлія Олександрова









