26 лютого голова облради Микола Лукашук роз’яснив, що за постріли було чутно вранці в районі перехрестя проспекту Поля та Пушкіна.
Вогонь відкрили українські військові. Вони знешкодили квадрокоптер, який зафіксували у повітрі над будівлею облради та обладміністрації.
-Сьогодні вранці було чути кілька пострілів. Стріляли по дрону, що піднявся у повітря. Дрон збили. Прошу всіх — жодних феєрверків, жодних дронів. Вони всі збиватимуться. Нині нашим військовим не до жартів, — сказав голова облради.
Юлія Олександрова









