Мер Андрій Білоусов повідомив, що ситуація у Камянському наразі знаходиться під контролем. Він зазначив, що міська рада разом з правоохоронцями займається організацією оборони міста. Допомагають в цьому, у тому числі, і містяни.
– Ми працюємо над організацією блокпостів. Купуємо будівельні матеріали. Підприємства допомагають робити протитанкових їжаків, купують колючий дріт та багато іншого, – розповів Білоусов.
Також він повідомив, що у місті ведеться активна робота з наведення порядку у бомбосховищах.
Комунальникам допомагають мешканці Кам`янського.
Ганна Рудська









