З місць позбавлення волі та слідчих ізоляторів звільняють лише тих колишніх військових, які виявили бажання захищати Україну під час воєнного стану.
Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на прокурора Офісу генерального прокурора Андрія Синюка.
Прокурор наголосив, що щодо більшості бажаючих захищати країну питання ще узгоджується.
Зі слів прокурора, вже відправився на бойове завдання Сергія Торбіна, засудженого за організацію нападу на активістку Катерину Гандзюк, та колишнього військового 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Дмитро Балабуха, якого засуджено за вбивство цивільного на зупинці.
Окрім цього, заяву на участь у бойових діях написали колишній командир батальйону «Торнадо» Руслан Онищенко та комбат «Донбасу» Семен Семенченко. Але питання щодо них ще узгоджується.
Ганна Рудська









