Ані пострілів, ані вибухів дніпряни не чули.
Про це написав на своїй сторінці у Facebook начальник управління ДСНС у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.
Також він звернув увагу на те, що вже четвертий день СБУ не отримує повідомлень про замінування, які ще тиждень тому невідомі надсилали майже кожен день.
На своїй сторінці у Facebook журналістка 1+1 Ольга Павловська написала, що бачила як працівники забезпечують товарами крамниці та пальним АЗС.
«Громадський транспорт працює. Бачила багато бензовозів, що підвозять пальне на АЗС, та вантажівки супермаркетів, що доправляють харчі до крамниць», – написала Ольга Павловська.
Ганна Рудська









