28 лютого відбувся брифінг голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.
Основне по ситуації у місті та області:
– Ситуація на Дніпропетровщині під контролем;
– Заходу військ агресора на територію області не виявлено та не зафіксовано;
– Всі дороги у області проїзні але можуть бути затори на виїзді з міста, бо на блокпостах перевіряють документи;
– Будь-яких диверсійно-розвідувательних груп противника не виявлено;
– Лікарні та «швидка допомога» працюють;
– Медикаментів в області достатньо;
– З органами місцевого самоврядування у облради повна комунікація;
– Комунальні служби працюють;
– В містах та селах є газ, світло та вода.
Ганна Рудська









