Ще одна партія російських окупантів потрапила в полон до українських силовиків.
Загарбники здалися після того, як їхню колону розгромили під Запоріжжям, повідомляє прес-служба СБУ.
Чомусь бажання скласти зброю виникло лише після того, як їх підбили. А зараз вороги розповідають, що воювати не хотіли.
Під запис СБУ горе-вояки телефонують своїм батькам у РФ і розповідають, що тут таки війна, а не «спецоперація на Донбасі», як це подається в російських новинах. На фоні – стурбований материнський голос і сльози.
Наразі СБУ вживає всіх заходів, щоб встановити повний ланцюжок винних!
Юлія Олександрова









