По всьому Дніпру на білбордах, сітілайтах, медіаекранах замість реклами масово з’являються побажання та послання до окупантів.
Скрізь майорить слоган, що вже став крилатими: «Русский военный корабль, иди нах*й», а також побажання пройти у тому ж напрямку усій росії і особисто путіну, повідомляє «Информатор».
Мешканці Дніпра шуткують, що потім навчать своїх дітей бути чемними, а зараз такі часи, що це не соромно.





Інна Кот









