Ситуація в районі Кривого Рогу під контролем ЗСУ та сил тероборони. До Дніпропетровської області входу не було.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
1 березня надійшла інформація від Військової адміністрації міста Кривого Рогу про те, що у районі Баштанки виявлено рух великої колони техніки противника.
Можливий напрямок руху колони – до Кривого Рогу.
Керівників всіх підприємств закликали відпустити працівників додому, всім стежити за інформаційними повідомленнями та бути готовими пройти в укриття.
Микола Лукашук зазначив, що мешканці Баштанки (Миколаївська область) полонили російських окупантів. Багато техніки противника було знищено.
Прориву ворога до Дніпропетровської області не сталося.
Ситуація в Кривому Розі під контролем.
Юлія Олександрова









