Попри неспокійні часи, в Дніпрі народжуються нові українці.
Тож є приємні новини.
Протягом тижня, з початку воєнних дій у Дніпропетровській дитячій обласній лікарні на світ з’явилося 50 малюків – 28 дівчаток та 22 хлопчики.
З них – одна двійня.
Гарну новину повідомили на сторінці Дніпропетровська обласна дитяча лікарня.
-Доки такі янголята з’являються на світ – ми непереможні!- радіють медики.
Юлія Олександрова









