Окупанти почали інформаційну атаку на жителів України, здебільшого на жителів похилого віку, використовуючи при цьому телефонні дзвінки для поширення панічних настроїв.
Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.
-Просимо не брати слухавку від невідомих вам контактів, особливо, якщо вони часто повторюються та відображаються з різних географічних точок.
Закликаємо всіх ігнорувати такий інформаційний тероризм та пояснювати близьким, що погрози та дезінформація не несуть загрози вашому життю, а призначаються винятково для розхитування психологічного стану. Зберігайте спокій, не ведіться на провокації ворога, – застерігають українських абонентів.
Подібні дзвінки вже стали поступати і мешканцям Дніпра.
Юлія Олександрова









