У магазинах торговельної мережі «АТБ» з 1 березня звучить українська музика та пісні українських виконавців.
Таке рішення компанія прийняла задля підтримки усіх своїх відвідувачів та співробітників.
Музичне супроводження у магазинах буде лунати не голосно, а фоном, щоб не заважати почути сирену про небезпеку.
Впроваджуючи такий патріотичний крок, компанія «АТБ-маркет» звернулася до багатьох українських гуртів та виконавців. Жоден із них, а це такі гурти та виконавці як: «Без обмежень», «Океан Ельзи», ВВ, Монатік, Дзидзьо, Бабкин, Могилевська, Полякова та інші, не відмовив компанії у використанні їх творів.
Творчим керівником музичної студії «АТБ» став Олег Скрипка, лідер гурту «ВВ». Він буде підбирати та формувати плей-листи українських треків для звучання у магазинах мережі.
А кожний робочий ранок у магазинах буде починатися з Гімну України.
Юлія Олександрова









