Війська РФ активізували спроби захопити Запорізьку атомну електростанцію.
Про це повідомляє пресслужба МВС.
-Незважаючи на те, що підступи та дорогу до Енергодару перекрили представники територіальної оборони та місцеві мешканці, до міста наблизилась 2 танки та 2 бронетранспортери, які намагаються прорвати оборону. Починається хаотична стрільба зі стрілецької зброї. А також окупанти намагаються розбити інженерні загородження, аби мати доступ до дороги, що веде до станції, – розповіли у відомстві.
Юлія Олександрова









