У Мережі українці закликають не купувати продукцію компанії та засуджують її.
Популярні українські супермаркети відмовляються від співпраці з відомим брендом Coca-Cola, що продовжує роботу в Росії.
Відповідні заяви з’явилися 4 березня, повідомляє ТСН.
Українці підтримали рішення магазинів у Мережі.
-“Кока-кола, йди нах*й!”, “Кока-кола слідом за рускім ваєним карабльом іде нах*й”, “Нашо нам кока-кола, якщо в нас є Живчик”, “У суперечці кока-кола чи пепсі нарешті поставлено крапку”, – пишуть українці в Twitter.
Крім того, люди закликають не купляти та не продавати не тільки напій Coca-Cola, а й інші, що виробляє компанія.
Зазначимо, що про продовження роботи в Росії Coca-Cola 3 березня повідомила російському засобу масової пропаганди ТАСС.




Юлія Олександрова









