СБУ оприлюднила відео, на якому російський загарбник, родом з північної Осетії, телефонує своїй коханій дівчині з українського Бердичева і говорить, що здався в полон.
-Я зробив, як ти просила: склав зброю і здався в полон українським військовим. Хочу припинити війну і бути з тобою! – каже дівчині окупант.
-В даному випадку кохання врятувало йому життя, – зазначає прес-служба СБУ. – Полон – єдиний вихід для загарбників. Бо Україна обов’язково переможе!
https://www.youtube.com/watch?v=v3KVwwEukXY
Юлія Олександрова









