Рятувальники Дніпра, спільно з місцевою владою, встановили два намети для обігріву громадян, які чекають свій евакуаційний потяг на центральному залізничному вокзалі.
-Також надзвичайники розгорнули дві польові кухні, щоб жінки та діти мали змогу зігрітися гарячим чаєм та не залишитися голодними, адже попереду довга дорога. Люди вимушені покидати свої домівки через війну, – зазначає прес-служба ГУ ДСНС.
Юлія Олександрова









