На Дніпропетровщині, в селі Григорівка, ворожа ракета влучила у шкільний стадіон. Прилетіло зі сторони Пологів, що на Запоріжжі. Поруч розташована школа, де вибило вікна і двері. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
В навчальному закладі на той момент знаходилося більше трьох десятків біженців з Волновахи.
-Жертв немає, нині всі – в безпеці, евакуйовані до іншого місця, мають їжу і забезпечені всім необхідним.
Вдячний голові громади Сергію Павліченку за своєчасне реагування, рятувальникам і поліції за допомогу.
Від стадіону, куди влучила ракета, до школи – всього лише 250 метрів. «Орки» гатять по житловим районам і мирним людям. Тому нагадую: чуєте сирену – терміново в укриття! Не ризикуйте життям! – написав Микола Лукашук.





Юлія Олександрова









