Про це повідомила прес-служба Укренерго.
Чорнобильська атомна електростанція залишилася без електропостачання внаслідок дій російських окупантів.
«Бойові дії тривають, що наразі унеможливлює ремонтні роботи та відновлення енергоживлення. Місто Славутич також знеструмлено. «Укренерго» моніторить ситуацію та інформуватиме про всі зміни», – повідомили в компанії «Укренерго».
Нагадаємо, що 24 лютого, після жорсткого бою російські військові захопили Чорнобильську АЕС. Персонал утримують у заручниках.
Ганна Рудська









