Відомий зоопарк опинився у критичній ситуації. Про це повідомив директор Михайло Пінчук на своїй сторінці у Facebook.
Керівництво зоопарку побоюється, що тварини замерзнуть, оскільки насуваються холоди, резерви дизпалива вичерпалися, а через бойові дії поблизу пошкоджено газопровід. Подачу газу наразі припинено.
«З ночі у всьому Демидові зник газ, і відновлено скоро не буде. Що нам робити – незрозуміло, ми вмираємо», – написав Михайло Пінчук.
Співробітники намагалися евакуювати частину тварин, але спроба закінчилася невдачею, бо усі дороги блокуються російськими військовими.
Михайло Пінчук просить організувати евакуаційний коридор для вивезення тварин.
Ганна Рудська









