Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
За словами прем’єра, для отримання компенсації потрібно залишити заявку в застосунку «Дія». Реєстрація розпочнеться за тиждень.
«Кожен, хто залишився без даху над головою. Кожен, чий дім чи квартира були знищені окупантом, зможе залишити заявку на відшкодування в «Дії». Ми вже створили Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. І щойно війна буде завершена, ми почнемо відновлювати все, що зруйнував ворог», – сказав Шмигаль.
Ганна Рудська









