Учні 3 класу школи № 114 записали відео звернення до бійців ЗСУ.
Діти висловили своє негативне ставлення до війни, яку розв’язала Росія, подякували захисникам, якими дуже пишаються та попросили берегти себе.
Ганна Рудська
Учні 3 класу школи № 114 записали відео звернення до бійців ЗСУ.
Діти висловили своє негативне ставлення до війни, яку розв’язала Росія, подякували захисникам, якими дуже пишаються та попросили берегти себе.
Ганна Рудська