Медзаклади на час воєнного стану щомісяця отримуватимуть фіксовану суму коштів від Національної служби здоров’я України. Від медиків не вимагатимуть внесення записів до електронної системи охорони здоров’я та звіти для оплати. Це забезпечить безперебійну роботу лікарень, вважають фахівці, та зменшить навантаження на лікарів. Є й інші зміни. Так, пацієнти із цукровим діабетом на час воєнного стану отримуватимуть препарати інсуліну безкоштовно. Ліки видаватимуть як за електронним, так і за паперовим рецептом.








