Мешканці Дніпропетровщини перестали знімати на камеру обстріли, місця потрапляння ворожих ракет та іншу стратегічну інформацію. Таку тенденцію відмітили у повітряному командуванні «Схід». Свідомим громадянам щиро дякують за співпрацю.
-Хочу від імені військових подякувати мешканцям області. За те, що вони свідомо підходять до інформаційної безпеки. В Інтернеті з’являється все менше фото та відео, на яких попадають місця збитих ракет або потрапляння снарядів. Навіть дихати легше з таким надійним тилом. Свої не підставлять, навіть випадково, – сказала речниця повітряного командування «Схід» Ірена Баранова.
Вона додала, що світлини або відеокадри обстрілів допомагають ворогові скоординувати зусилля і отримати чітку наводку, куди вдарити наступного разу. Особливо, якщо публікації зроблені у режимі реального часу.
Також людей просять не фіксувати переміщення української техніки та дислокації наших захисників.
Про колони окупантів, навпаки, закликають одразу повідомляти до телеграм-боту: @stop_russian_war_bot.
Юлія Олександрова









