Україні потрібно, щоб працювала економіка, а люди отримували зарплатню. Маємо виходити на роботу, аби зробити країну ще сильнішою.
На цьому під час брифінгу наголосив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
-Ми повинні повертатися до нормального життя. У нас в регіоні почали працювати підприємства – 21 із 22 великих. Працює середній бізнес, – сказав Валентин Резніченко. – Подивіться на зусилля Президента та Уряду. Зробили, мабуть, найбільш пільгове в історії оподаткування.
Він закликав всіх, хто має можливість – ставати до роботи.
-Нам потрібно, щоб працювала економіка. Щоб люди отримували зарплатню. Щоб Україна стала ще сильнішою. Щоб ми збереглися – країна, область, місто, село, – наголосив Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









